Fomento Económico Mexicano, S.A.B. de C.V.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
859,11B
Huidige K/W-verhouding
16,29
Verwachte K/W-verhouding
19,94
PEG Ratio
19,94
854,43B
8,88
Koers/Omzet (TTM)
1,01
2,95
70,61
Is het winstgevend?
852,92B
Nettowinstmarge (TTM)
3,34%
Brutowinstmarge
40,47%
Verwaterde WPA (TTM)
12,79
12,44%
Groeit het?
6,30%
155,40%
Is het risicovol?
0,19
87,58
257,76B
1,16
Wie bezit het?
21,24%
0,00%
0,00%
3,41B
3,41B
Betaalt het dividend?
3,07%
106,23%
15 jan 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
114,58B
90,58B
19,43B
33,57
- Prijs (EOD)
- 208,41
- Procentuele Verandering
- +1,70 (0,82%)
- Vorige Slotkoers
- 206,71
- Openingskoers
- 210,40
- Laag
- 207,95
- Hoog
- 210,60
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Overgewaardeerd
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$208,41
Vanaf 52W Laag
+16.40%
Vanaf 52W Hoog
-2.72%
Vandaag
+0.82%
1J Verandering
+6.05%
6M
MX$178,71
3M
MX$194,58
1M
MX$202,82
Vandaag
MX$208,41
Vanaf 52W Laag
+16.40%
Vanaf 52W Hoog
-2.72%
Vandaag
+0.82%
1J Verandering
+6.05%
6M
MX$178,71
3M
MX$194,58
1M
MX$202,82
Vandaag
MX$208,41
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$208,41
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Sterke Uptrend
Alle vier de tijdsframes wijzen omhoog. Dit is het sterkste bullish signaal. Volledig uitgelijnde trends over meerdere periodes hebben de hoogste kans op voortzetting. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+2.8%
3M
+7.1%
6M
+16.6%
1Y
+6.1%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is stijgend 1.5× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Boven Gemiddeld
Er worden vandaag meer aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Een bovengemiddeld volume versterkt de overtuiging achter de huidige koersbeweging, omhoog of omlaag. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Fomento Económico Mexicano, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1890
- CEO
- Alfonso Garza Garza
- Werknemers
- 372.621
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
General Anaya No. 601 Pte.
Monterrey
NL
64410
Mexico
- GICS Classificatie
- Essentiële Consumentengoederen›Voeding, Dranken & Tabak›Dranken
- Website
- www.femsa.com
Indicatoren
Operationele Cashflow
90,58B
Nettowinst
29,37B
Reële Winst
3.08
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |
Indicatoren
Operationele Cashflow
90,58B
Nettowinst
29,37B
Reële Winst
3.08
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
859,11B
Huidige K/W-verhouding
16,29
Verwachte K/W-verhouding
19,94
PEG Ratio
19,94
854,43B
8,88
Koers/Omzet (TTM)
1,01
2,95
70,61
Is het winstgevend?
852,92B
Nettowinstmarge (TTM)
3,34%
Brutowinstmarge
40,47%
Verwaterde WPA (TTM)
12,79
12,44%
Groeit het?
6,30%
155,40%
Is het risicovol?
0,19
87,58
257,76B
1,16
Wie bezit het?
21,24%
0,00%
0,00%
3,41B
3,41B
Betaalt het dividend?
3,07%
106,23%
15 jan 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
114,58B
90,58B
19,43B
33,57
- Prijs (EOD)
- 208,41
- Procentuele Verandering
- +1,70 (0,82%)
- Vorige Slotkoers
- 206,71
- Openingskoers
- 210,40
- Laag
- 207,95
- Hoog
- 210,60
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Overgewaardeerd
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$208,41
Vanaf 52W Laag
+16.40%
Vanaf 52W Hoog
-2.72%
Vandaag
+0.82%
1J Verandering
+6.05%
6M
MX$178,71
3M
MX$194,58
1M
MX$202,82
Vandaag
MX$208,41
Vanaf 52W Laag
+16.40%
Vanaf 52W Hoog
-2.72%
Vandaag
+0.82%
1J Verandering
+6.05%
6M
MX$178,71
3M
MX$194,58
1M
MX$202,82
Vandaag
MX$208,41
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$208,41
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Sterke Uptrend
Alle vier de tijdsframes wijzen omhoog. Dit is het sterkste bullish signaal. Volledig uitgelijnde trends over meerdere periodes hebben de hoogste kans op voortzetting. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+2.8%
3M
+7.1%
6M
+16.6%
1Y
+6.1%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is stijgend 1.5× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Boven Gemiddeld
Er worden vandaag meer aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Een bovengemiddeld volume versterkt de overtuiging achter de huidige koersbeweging, omhoog of omlaag. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Fomento Económico Mexicano, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1890
- CEO
- Alfonso Garza Garza
- Werknemers
- 372.621
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
General Anaya No. 601 Pte.
Monterrey
NL
64410
Mexico
- GICS Classificatie
- Essentiële Consumentengoederen›Voeding, Dranken & Tabak›Dranken
- Website
- www.femsa.com
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |