Groupe Bruxelles Lambert SA
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
9,75B
Huidige K/W-verhouding
78,75
Verwachte K/W-verhouding
34,24
PEG Ratio
34,24
15,29B
18,04
Koers/Omzet (TTM)
1,54
0,85
95,78
Is het winstgevend?
6,33B
Nettowinstmarge (TTM)
-9,87%
Brutowinstmarge
74,44%
Verwaterde WPA (TTM)
-2,78
-3,59%
Groeit het?
-14,12%
-5,32%
Is het risicovol?
0,67
57,73
7,72B
2,66
Wie bezit het?
25,42%
34,79%
0,00%
120,86M
66,12M
Betaalt het dividend?
24,65%
495,05%
14 mei 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
4,13B
747,10M
-616,44M
34,16
- Prijs (EOD)
- 81,10
- Procentuele Verandering
- -0,05 (0,06%)
- Vorige Slotkoers
- 81,15
- Openingskoers
- 81,15
- Laag
- 80,90
- Hoog
- 81,55
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Boven Gemiddeld
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
€81,10
Vanaf 52W Laag
+15.44%
Vanaf 52W Hoog
-5.31%
Vandaag
-0.06%
1J Verandering
+13.74%
6M
€74,00
3M
€83,25
1M
€80,70
Vandaag
€81,10
Vanaf 52W Laag
+15.44%
Vanaf 52W Hoog
-5.31%
Vandaag
-0.06%
1J Verandering
+13.74%
6M
€74,00
3M
€83,25
1M
€80,70
Vandaag
€81,10
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
€81,10
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+0.5%
3M
-2.6%
6M
+9.6%
1Y
+13.7%
Veranderingssnelheid (ROC)
Verzwakkend
De koers is stijgend, maar langzamer dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Laag Volume
Zeer weinig activiteit vandaag. Laag volume kan koersbewegingen in beide richtingen versterken. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Groupe Bruxelles Lambert SA
- Opgericht
- 1902
- CEO
- Ian Gallienne
- Werknemers
- 69
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
Avenue Marnix 24
Brussels
MI
1000
België
- GICS Classificatie
- Financiële Sector›Financiële Diensten›Kapitaalmarkten
- Website
- www.gbl.be
Indicatoren
Operationele Cashflow
747,10M
Nettowinst
-320,90M
Waarschuwingssignaal
-2.33
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BEL 20Index BEL 20 - BEL20 |
Indicatoren
Operationele Cashflow
747,10M
Nettowinst
-320,90M
Waarschuwingssignaal
-2.33
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
9,75B
Huidige K/W-verhouding
78,75
Verwachte K/W-verhouding
34,24
PEG Ratio
34,24
15,29B
18,04
Koers/Omzet (TTM)
1,54
0,85
95,78
Is het winstgevend?
6,33B
Nettowinstmarge (TTM)
-9,87%
Brutowinstmarge
74,44%
Verwaterde WPA (TTM)
-2,78
-3,59%
Groeit het?
-14,12%
-5,32%
Is het risicovol?
0,67
57,73
7,72B
2,66
Wie bezit het?
25,42%
34,79%
0,00%
120,86M
66,12M
Betaalt het dividend?
24,65%
495,05%
14 mei 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
4,13B
747,10M
-616,44M
34,16
- Prijs (EOD)
- 81,10
- Procentuele Verandering
- -0,05 (0,06%)
- Vorige Slotkoers
- 81,15
- Openingskoers
- 81,15
- Laag
- 80,90
- Hoog
- 81,55
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Boven Gemiddeld
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
€81,10
Vanaf 52W Laag
+15.44%
Vanaf 52W Hoog
-5.31%
Vandaag
-0.06%
1J Verandering
+13.74%
6M
€74,00
3M
€83,25
1M
€80,70
Vandaag
€81,10
Vanaf 52W Laag
+15.44%
Vanaf 52W Hoog
-5.31%
Vandaag
-0.06%
1J Verandering
+13.74%
6M
€74,00
3M
€83,25
1M
€80,70
Vandaag
€81,10
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
€81,10
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+0.5%
3M
-2.6%
6M
+9.6%
1Y
+13.7%
Veranderingssnelheid (ROC)
Verzwakkend
De koers is stijgend, maar langzamer dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Laag Volume
Zeer weinig activiteit vandaag. Laag volume kan koersbewegingen in beide richtingen versterken. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Groupe Bruxelles Lambert SA
- Opgericht
- 1902
- CEO
- Ian Gallienne
- Werknemers
- 69
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
Avenue Marnix 24
Brussels
MI
1000
België
- GICS Classificatie
- Financiële Sector›Financiële Diensten›Kapitaalmarkten
- Website
- www.gbl.be
Gerelateerde Heatmaps
BEL 20Index BEL 20 - BEL20 |