Gentera S.A.B. de C.V.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
74,57B
Huidige K/W-verhouding
7,78
Verwachte K/W-verhouding
6,86
PEG Ratio
6,86
106,30B
--
Koers/Omzet (TTM)
1,99
1,98
23,90
Is het winstgevend?
37,47B
Nettowinstmarge (TTM)
22,79%
Brutowinstmarge
0,00%
Verwaterde WPA (TTM)
6,07
23,86%
Groeit het?
11,20%
15,40%
Is het risicovol?
0,10
1,27
48,70B
--
Wie bezit het?
26,92%
31,18%
0,00%
1,58B
--
Betaalt het dividend?
8,81%
25,07%
19 nov 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
17,46B
2,27B
8,22B
11,05
- Prijs (EOD)
- 47,22
- Procentuele Verandering
- -0,16 (0,34%)
- Vorige Slotkoers
- 47,38
- Openingskoers
- 46,63
- Laag
- 46,60
- Hoog
- 47,48
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Onder Gemiddeld
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$47,22
Vanaf 52W Laag
+5.83%
Vanaf 52W Hoog
-10.21%
Vandaag
-0.34%
1J Verandering
+27.41%
6M
MX$43,91
3M
MX$53,68
1M
MX$51,34
Vandaag
MX$47,22
Vanaf 52W Laag
+5.83%
Vanaf 52W Hoog
-10.21%
Vandaag
-0.34%
1J Verandering
+27.41%
6M
MX$43,91
3M
MX$53,68
1M
MX$51,34
Vandaag
MX$47,22
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$47,22
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Tegenstrijdig Signaal
De tijdsframes geven tegenstrijdige signalen. Korte- en langetermijnmomentum trekken in verschillende richtingen, wat historisch gezien wijst op hogere onzekerheid en mogelijke keerpunten. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
-8.0%
3M
-12.0%
6M
+7.5%
1Y
+27.4%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is dalend 40.1× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Gemiddeld
Het volume ligt in lijn met het 90-daags gemiddelde. Geen ongewone activiteit gedetecteerd. Koersbewegingen op gemiddeld volume hebben minder bevestigingskracht. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Gentera S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1990
- CEO
- Onbekend
- Werknemers
- 28.298
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Insurgentes Sur 1458
Mexico City
DF
03230
Mexico
- GICS Classificatie
- Financiële Sector›Financiële Diensten›Consumentenfinanciën
- Website
- www.gentera.com.mx
Indicatoren
Operationele Cashflow
2,27B
Nettowinst
8,54B
Papieren Winst
0.27
Het bedrijf rapporteert een aanzienlijke winst, maar er komt nauwelijks echte kas binnen. Dit patroon ging historisch gezien vooraf aan winstcorrecties en dividendverlagingen.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |
Indicatoren
Operationele Cashflow
2,27B
Nettowinst
8,54B
Papieren Winst
0.27
Het bedrijf rapporteert een aanzienlijke winst, maar er komt nauwelijks echte kas binnen. Dit patroon ging historisch gezien vooraf aan winstcorrecties en dividendverlagingen.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
74,57B
Huidige K/W-verhouding
7,78
Verwachte K/W-verhouding
6,86
PEG Ratio
6,86
106,30B
--
Koers/Omzet (TTM)
1,99
1,98
23,90
Is het winstgevend?
37,47B
Nettowinstmarge (TTM)
22,79%
Brutowinstmarge
0,00%
Verwaterde WPA (TTM)
6,07
23,86%
Groeit het?
11,20%
15,40%
Is het risicovol?
0,10
1,27
48,70B
--
Wie bezit het?
26,92%
31,18%
0,00%
1,58B
--
Betaalt het dividend?
8,81%
25,07%
19 nov 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
17,46B
2,27B
8,22B
11,05
- Prijs (EOD)
- 47,22
- Procentuele Verandering
- -0,16 (0,34%)
- Vorige Slotkoers
- 47,38
- Openingskoers
- 46,63
- Laag
- 46,60
- Hoog
- 47,48
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Onder Gemiddeld
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$47,22
Vanaf 52W Laag
+5.83%
Vanaf 52W Hoog
-10.21%
Vandaag
-0.34%
1J Verandering
+27.41%
6M
MX$43,91
3M
MX$53,68
1M
MX$51,34
Vandaag
MX$47,22
Vanaf 52W Laag
+5.83%
Vanaf 52W Hoog
-10.21%
Vandaag
-0.34%
1J Verandering
+27.41%
6M
MX$43,91
3M
MX$53,68
1M
MX$51,34
Vandaag
MX$47,22
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$47,22
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Tegenstrijdig Signaal
De tijdsframes geven tegenstrijdige signalen. Korte- en langetermijnmomentum trekken in verschillende richtingen, wat historisch gezien wijst op hogere onzekerheid en mogelijke keerpunten. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
-8.0%
3M
-12.0%
6M
+7.5%
1Y
+27.4%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is dalend 40.1× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Gemiddeld
Het volume ligt in lijn met het 90-daags gemiddelde. Geen ongewone activiteit gedetecteerd. Koersbewegingen op gemiddeld volume hebben minder bevestigingskracht. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Gentera S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1990
- CEO
- Onbekend
- Werknemers
- 28.298
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Insurgentes Sur 1458
Mexico City
DF
03230
Mexico
- GICS Classificatie
- Financiële Sector›Financiële Diensten›Consumentenfinanciën
- Website
- www.gentera.com.mx
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |