Gruma, S.A.B. de C.V.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
103,31B
Huidige K/W-verhouding
12,44
Verwachte K/W-verhouding
11,20
PEG Ratio
-0,38
1,81T
94,70
Koers/Omzet (TTM)
16,05
2,70
112,29
Is het winstgevend?
110,81B
Nettowinstmarge (TTM)
7,66%
Brutowinstmarge
38,70%
Verwaterde WPA (TTM)
24,40
22,63%
Groeit het?
4,90%
-20,10%
Is het risicovol?
0,02
79,37
31,58B
2,88
Wie bezit het?
18,40%
56,48%
0,00%
342,67M
--
Betaalt het dividend?
0,95%
16,85%
8 jan 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
7,20B
13,96B
5,88B
1,22
- Prijs (EOD)
- 302,75
- Procentuele Verandering
- -1,66 (0,55%)
- Vorige Slotkoers
- 304,41
- Openingskoers
- 304,67
- Laag
- 302,02
- Hoog
- 305,71
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Onder Gemiddeld
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$302,75
Vanaf 52W Laag
+3.45%
Vanaf 52W Hoog
-8.15%
Vandaag
-0.55%
1J Verandering
-14.24%
6M
MX$321,68
3M
MX$343,52
1M
MX$305,17
Vandaag
MX$302,75
Vanaf 52W Laag
+3.45%
Vanaf 52W Hoog
-8.15%
Vandaag
-0.55%
1J Verandering
-14.24%
6M
MX$321,68
3M
MX$343,52
1M
MX$305,17
Vandaag
MX$302,75
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$302,75
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Sterke Downtrend
Alle vier de tijdsframes wijzen omlaag. Dit is het sterkste bearish signaal. Aanhoudend negatief momentum over alle periodes wijst historisch gezien op voortdurende verkoopdruk. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
-0.8%
3M
-11.9%
6M
-5.9%
1Y
-14.2%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers is dalend, maar langzamer dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Gemiddeld
Het volume ligt in lijn met het 90-daags gemiddelde. Geen ongewone activiteit gedetecteerd. Koersbewegingen op gemiddeld volume hebben minder bevestigingskracht. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Gruma, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1949
- CEO
- Juan Antonio Gonzalez Moreno
- Werknemers
- 25.258
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Calzada del Valle
San Pedro Garza García
NL
66220
Mexico
- GICS Classificatie
- Essentiële Consumentengoederen›Voeding, Dranken & Tabak›Voedingsproducten
- Website
- www.gruma.com
Indicatoren
Operationele Cashflow
13,96B
Nettowinst
8,49B
Reële Winst
1.64
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |
Indicatoren
Operationele Cashflow
13,96B
Nettowinst
8,49B
Reële Winst
1.64
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
103,31B
Huidige K/W-verhouding
12,44
Verwachte K/W-verhouding
11,20
PEG Ratio
-0,38
1,81T
94,70
Koers/Omzet (TTM)
16,05
2,70
112,29
Is het winstgevend?
110,81B
Nettowinstmarge (TTM)
7,66%
Brutowinstmarge
38,70%
Verwaterde WPA (TTM)
24,40
22,63%
Groeit het?
4,90%
-20,10%
Is het risicovol?
0,02
79,37
31,58B
2,88
Wie bezit het?
18,40%
56,48%
0,00%
342,67M
--
Betaalt het dividend?
0,95%
16,85%
8 jan 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
7,20B
13,96B
5,88B
1,22
- Prijs (EOD)
- 302,75
- Procentuele Verandering
- -1,66 (0,55%)
- Vorige Slotkoers
- 304,41
- Openingskoers
- 304,67
- Laag
- 302,02
- Hoog
- 305,71
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Onder Gemiddeld
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$302,75
Vanaf 52W Laag
+3.45%
Vanaf 52W Hoog
-8.15%
Vandaag
-0.55%
1J Verandering
-14.24%
6M
MX$321,68
3M
MX$343,52
1M
MX$305,17
Vandaag
MX$302,75
Vanaf 52W Laag
+3.45%
Vanaf 52W Hoog
-8.15%
Vandaag
-0.55%
1J Verandering
-14.24%
6M
MX$321,68
3M
MX$343,52
1M
MX$305,17
Vandaag
MX$302,75
Onder Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$302,75
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Sterke Downtrend
Alle vier de tijdsframes wijzen omlaag. Dit is het sterkste bearish signaal. Aanhoudend negatief momentum over alle periodes wijst historisch gezien op voortdurende verkoopdruk. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
-0.8%
3M
-11.9%
6M
-5.9%
1Y
-14.2%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers is dalend, maar langzamer dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Gemiddeld
Het volume ligt in lijn met het 90-daags gemiddelde. Geen ongewone activiteit gedetecteerd. Koersbewegingen op gemiddeld volume hebben minder bevestigingskracht. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Gruma, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1949
- CEO
- Juan Antonio Gonzalez Moreno
- Werknemers
- 25.258
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Calzada del Valle
San Pedro Garza García
NL
66220
Mexico
- GICS Classificatie
- Essentiële Consumentengoederen›Voeding, Dranken & Tabak›Voedingsproducten
- Website
- www.gruma.com
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |