Ion Beam Applications SA
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
437,54M
Huidige K/W-verhouding
35,71
Verwachte K/W-verhouding
14,02
PEG Ratio
14,02
409,06M
--
Koers/Omzet (TTM)
0,71
3,97
3,78
Is het winstgevend?
620,20M
Nettowinstmarge (TTM)
2,05%
Brutowinstmarge
0,00%
Verwaterde WPA (TTM)
0,42
0,00%
Groeit het?
8,10%
-21,80%
Is het risicovol?
1,19
0,56
66,72M
0,94
Wie bezit het?
27,82%
35,58%
0,00%
29,27M
19,68M
Betaalt het dividend?
1,60%
57,10%
18 jun 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
28,09M
-35,51M
0,00
--
- Prijs (EOD)
- 14,98
- Procentuele Verandering
- -0,02 (0,13%)
- Vorige Slotkoers
- 15,00
- Openingskoers
- 14,90
- Laag
- 14,86
- Hoog
- 15,18
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Overgewaardeerd
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€14,98
Vanaf 52W Laag
+51.31%
Vanaf 52W Hoog
-5.79%
Vandaag
-0.13%
1J Verandering
+29.58%
6M
€10,60
3M
€15,20
1M
€13,30
Vandaag
€14,98
Vanaf 52W Laag
+51.31%
Vanaf 52W Hoog
-5.79%
Vandaag
-0.13%
1J Verandering
+29.58%
6M
€10,60
3M
€15,20
1M
€13,30
Vandaag
€14,98
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€14,98
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+12.6%
3M
-1.4%
6M
+41.3%
1Y
+29.6%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is stijgend 4.2× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Ion Beam Applications SA
- Opgericht
- 1986
- CEO
- Olivier Legrain
- Werknemers
- 2.000
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
3, Chemin du Cyclotron
Louvain-la-Neuve
MI
1348
België
- GICS Classificatie
- Gezondheidszorg›Gezondheidszorg Apparatuur & Dienstverlening›Gezondheidszorg Apparatuur & Benodigdheden
- Website
- www.iba-worldwide.com
Indicatoren
Operationele Cashflow
-35,51M
Nettowinst
12,70M
Waarschuwingssignaal
-2.80
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BEL MidIndex BEL Mid - BELM |
Indicatoren
Operationele Cashflow
-35,51M
Nettowinst
12,70M
Waarschuwingssignaal
-2.80
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
437,54M
Huidige K/W-verhouding
35,71
Verwachte K/W-verhouding
14,02
PEG Ratio
14,02
409,06M
--
Koers/Omzet (TTM)
0,71
3,97
3,78
Is het winstgevend?
620,20M
Nettowinstmarge (TTM)
2,05%
Brutowinstmarge
0,00%
Verwaterde WPA (TTM)
0,42
0,00%
Groeit het?
8,10%
-21,80%
Is het risicovol?
1,19
0,56
66,72M
0,94
Wie bezit het?
27,82%
35,58%
0,00%
29,27M
19,68M
Betaalt het dividend?
1,60%
57,10%
18 jun 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
28,09M
-35,51M
0,00
--
- Prijs (EOD)
- 14,98
- Procentuele Verandering
- -0,02 (0,13%)
- Vorige Slotkoers
- 15,00
- Openingskoers
- 14,90
- Laag
- 14,86
- Hoog
- 15,18
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Overgewaardeerd
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€14,98
Vanaf 52W Laag
+51.31%
Vanaf 52W Hoog
-5.79%
Vandaag
-0.13%
1J Verandering
+29.58%
6M
€10,60
3M
€15,20
1M
€13,30
Vandaag
€14,98
Vanaf 52W Laag
+51.31%
Vanaf 52W Hoog
-5.79%
Vandaag
-0.13%
1J Verandering
+29.58%
6M
€10,60
3M
€15,20
1M
€13,30
Vandaag
€14,98
Overgewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€14,98
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+12.6%
3M
-1.4%
6M
+41.3%
1Y
+29.6%
Veranderingssnelheid (ROC)
Versnellend
De koers is stijgend 4.2× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Ion Beam Applications SA
- Opgericht
- 1986
- CEO
- Olivier Legrain
- Werknemers
- 2.000
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
3, Chemin du Cyclotron
Louvain-la-Neuve
MI
1348
België
- GICS Classificatie
- Gezondheidszorg›Gezondheidszorg Apparatuur & Dienstverlening›Gezondheidszorg Apparatuur & Benodigdheden
- Website
- www.iba-worldwide.com
Gerelateerde Heatmaps
BEL MidIndex BEL Mid - BELM |