Nemak S.A.B. de C.V.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
10,01B
Huidige K/W-verhouding
19,81
Verwachte K/W-verhouding
9,52
PEG Ratio
-0,14
201,20B
25,52
Koers/Omzet (TTM)
1,96
0,34
10,07
Is het winstgevend?
87,90B
Nettowinstmarge (TTM)
-1,54%
Brutowinstmarge
7,79%
Verwaterde WPA (TTM)
-0,48
-4,70%
Groeit het?
15,40%
15,71%
Is het risicovol?
0,19
121,48
34,87B
0,96
Wie bezit het?
19,31%
3,42%
0,00%
2,87B
--
Betaalt het dividend?
8,14%
0,00%
16 dec 2020
--
Hoeveel liquide middelen?
4,40B
-10,68M
-115,94M
0,09
- Prijs (EOD)
- 3,46
- Procentuele Verandering
- +0,02 (0,58%)
- Vorige Slotkoers
- 3,44
- Openingskoers
- 3,44
- Laag
- 3,42
- Hoog
- 3,47
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Redelijk Gewaardeerd
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$3,46
Vanaf 52W Laag
+10.19%
Vanaf 52W Hoog
-5.98%
Vandaag
+0.58%
1J Verandering
+11.97%
6M
MX$4,09
3M
MX$3,32
1M
MX$3,41
Vandaag
MX$3,46
Vanaf 52W Laag
+10.19%
Vanaf 52W Hoog
-5.98%
Vandaag
+0.58%
1J Verandering
+11.97%
6M
MX$4,09
3M
MX$3,32
1M
MX$3,41
Vandaag
MX$3,46
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$3,46
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+1.5%
3M
+4.2%
6M
-15.4%
1Y
+12.0%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers keert om: stijgt nu waar het normaal daalt. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Nemak S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1979
- CEO
- Onbekend
- Werknemers
- 23.194
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Libramiento Arco Vial Km 3.8
García
NL
66017
Mexico
- GICS Classificatie
- Niet-essentiële Consumentengoederen›Auto-industrie & Onderdelen›Auto-onderdelen
- Website
- www.nemak.com
Indicatoren
Operationele Cashflow
-10,68M
Nettowinst
-1,36B
Papieren Winst
0.01
Het bedrijf rapporteert een aanzienlijke winst, maar er komt nauwelijks echte kas binnen. Dit patroon ging historisch gezien vooraf aan winstcorrecties en dividendverlagingen.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP |
Indicatoren
Operationele Cashflow
-10,68M
Nettowinst
-1,36B
Papieren Winst
0.01
Het bedrijf rapporteert een aanzienlijke winst, maar er komt nauwelijks echte kas binnen. Dit patroon ging historisch gezien vooraf aan winstcorrecties en dividendverlagingen.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
10,01B
Huidige K/W-verhouding
19,81
Verwachte K/W-verhouding
9,52
PEG Ratio
-0,14
201,20B
25,52
Koers/Omzet (TTM)
1,96
0,34
10,07
Is het winstgevend?
87,90B
Nettowinstmarge (TTM)
-1,54%
Brutowinstmarge
7,79%
Verwaterde WPA (TTM)
-0,48
-4,70%
Groeit het?
15,40%
15,71%
Is het risicovol?
0,19
121,48
34,87B
0,96
Wie bezit het?
19,31%
3,42%
0,00%
2,87B
--
Betaalt het dividend?
8,14%
0,00%
16 dec 2020
--
Hoeveel liquide middelen?
4,40B
-10,68M
-115,94M
0,09
- Prijs (EOD)
- 3,46
- Procentuele Verandering
- +0,02 (0,58%)
- Vorige Slotkoers
- 3,44
- Openingskoers
- 3,44
- Laag
- 3,42
- Hoog
- 3,47
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Redelijk Gewaardeerd
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$3,46
Vanaf 52W Laag
+10.19%
Vanaf 52W Hoog
-5.98%
Vandaag
+0.58%
1J Verandering
+11.97%
6M
MX$4,09
3M
MX$3,32
1M
MX$3,41
Vandaag
MX$3,46
Vanaf 52W Laag
+10.19%
Vanaf 52W Hoog
-5.98%
Vandaag
+0.58%
1J Verandering
+11.97%
6M
MX$4,09
3M
MX$3,32
1M
MX$3,41
Vandaag
MX$3,46
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$3,46
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+1.5%
3M
+4.2%
6M
-15.4%
1Y
+12.0%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers keert om: stijgt nu waar het normaal daalt. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Nemak S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1979
- CEO
- Onbekend
- Werknemers
- 23.194
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Libramiento Arco Vial Km 3.8
García
NL
66017
Mexico
- GICS Classificatie
- Niet-essentiële Consumentengoederen›Auto-industrie & Onderdelen›Auto-onderdelen
- Website
- www.nemak.com
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP |