Industrias Peñoles, S.A.B. de C.V.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
403,85B
Huidige K/W-verhouding
17,01
Verwachte K/W-verhouding
10,59
PEG Ratio
0,01
6,97T
95,96
Koers/Omzet (TTM)
39,23
4,04
251,62
Is het winstgevend?
176,82B
Nettowinstmarge (TTM)
17,99%
Brutowinstmarge
44,92%
Verwaterde WPA (TTM)
59,74
36,22%
Groeit het?
91,60%
257,70%
Is het risicovol?
1,06
47,92
68,62B
3,46
Wie bezit het?
16,94%
52,80%
0,00%
397,48M
397,23M
Betaalt het dividend?
0,05%
0,00%
6 nov 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
65,41B
44,10B
20,84B
9,58
- Prijs (EOD)
- 1.016,04
- Procentuele Verandering
- -8,72 (0,85%)
- Vorige Slotkoers
- 1.024,76
- Openingskoers
- 1.045,23
- Laag
- 1.012,56
- Hoog
- 1.057,85
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Boven Gemiddeld
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$1.016,04
Vanaf 52W Laag
+37.86%
Vanaf 52W Hoog
-8.46%
Vandaag
-0.85%
1J Verandering
+162.20%
6M
MX$758,40
3M
MX$1.081,33
1M
MX$958,00
Vandaag
MX$1.016,04
Vanaf 52W Laag
+37.86%
Vanaf 52W Hoog
-8.46%
Vandaag
-0.85%
1J Verandering
+162.20%
6M
MX$758,40
3M
MX$1.081,33
1M
MX$958,00
Vandaag
MX$1.016,04
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$1.016,04
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+6.1%
3M
-6.0%
6M
+34.0%
1Y
+162.2%
Veranderingssnelheid (ROC)
Neutraal
De koers is stijgend 1.1× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Industrias Peñoles, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1887
- CEO
- Rafael Rebollar Gonzalez
- Werknemers
- 15.611
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Calzada Legaria No. 549 Torre 2, Piso 11, Col. 10 de Abril
Mexico City
CDMX
11250
Mexico
- GICS Classificatie
- Materialen›Materialen›Metalen & Mijnbouw
- Website
- www.penoles.com.mx
Indicatoren
Operationele Cashflow
44,10B
Nettowinst
31,81B
Reële Winst
1.39
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |
Indicatoren
Operationele Cashflow
44,10B
Nettowinst
31,81B
Reële Winst
1.39
De kasstroom overtreft de gerapporteerde winst. Elke euro winst is gedekt door echte kas. Alleen de meest financieel gedisciplineerde bedrijven laten dit patroon consistent zien.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
403,85B
Huidige K/W-verhouding
17,01
Verwachte K/W-verhouding
10,59
PEG Ratio
0,01
6,97T
95,96
Koers/Omzet (TTM)
39,23
4,04
251,62
Is het winstgevend?
176,82B
Nettowinstmarge (TTM)
17,99%
Brutowinstmarge
44,92%
Verwaterde WPA (TTM)
59,74
36,22%
Groeit het?
91,60%
257,70%
Is het risicovol?
1,06
47,92
68,62B
3,46
Wie bezit het?
16,94%
52,80%
0,00%
397,48M
397,23M
Betaalt het dividend?
0,05%
0,00%
6 nov 2025
--
Hoeveel liquide middelen?
65,41B
44,10B
20,84B
9,58
- Prijs (EOD)
- 1.016,04
- Procentuele Verandering
- -8,72 (0,85%)
- Vorige Slotkoers
- 1.024,76
- Openingskoers
- 1.045,23
- Laag
- 1.012,56
- Hoog
- 1.057,85
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Boven Gemiddeld
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$1.016,04
Vanaf 52W Laag
+37.86%
Vanaf 52W Hoog
-8.46%
Vandaag
-0.85%
1J Verandering
+162.20%
6M
MX$758,40
3M
MX$1.081,33
1M
MX$958,00
Vandaag
MX$1.016,04
Vanaf 52W Laag
+37.86%
Vanaf 52W Hoog
-8.46%
Vandaag
-0.85%
1J Verandering
+162.20%
6M
MX$758,40
3M
MX$1.081,33
1M
MX$958,00
Vandaag
MX$1.016,04
Boven Gemiddeld
binnen de prijsrange van 1 jaar
MX$1.016,04
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Uptrend
De meeste tijdsframes wijzen omhoog. Één conflicterende periode brengt enige onzekerheid, maar de algemene richting is positief. Zwakker dan een sterke uptrend, maar nog steeds een bullish signaal. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+6.1%
3M
-6.0%
6M
+34.0%
1Y
+162.2%
Veranderingssnelheid (ROC)
Neutraal
De koers is stijgend 1.1× sneller dan gebruikelijk. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Onder Gemiddeld
Er worden vandaag minder aandelen verhandeld dan gebruikelijk. Koersbewegingen op laag volume zijn minder betrouwbaar. De koers kan bewegen zonder echte overtuiging. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Industrias Peñoles, S.A.B. de C.V.
- Opgericht
- 1887
- CEO
- Rafael Rebollar Gonzalez
- Werknemers
- 15.611
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2024
- Adres
Calzada Legaria No. 549 Torre 2, Piso 11, Col. 10 de Abril
Mexico City
CDMX
11250
Mexico
- GICS Classificatie
- Materialen›Materialen›Metalen & Mijnbouw
- Website
- www.penoles.com.mx
Gerelateerde Heatmaps
BMV CompMxIndex S&P/BMV IPC CompMx - MXXCP | |
BMV INMEXIndex S&P/BMV Índice México - INMEX | |
BMV IPCIndex S&P/BMV Índice de Precios y Cotizaciones - MXX |