Syensqo SA/NV
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
5,85B
Huidige K/W-verhouding
377,86
Verwachte K/W-verhouding
13,42
PEG Ratio
28,45
7,89B
6,56
Koers/Omzet (TTM)
0,98
0,96
59,38
Is het winstgevend?
5,97B
Nettowinstmarge (TTM)
-1,04%
Brutowinstmarge
27,96%
Verwaterde WPA (TTM)
-0,85
-1,25%
Groeit het?
-16,70%
-16,73%
Is het risicovol?
0,37
48,61
2,96B
2,09
Wie bezit het?
36,31%
31,39%
0,00%
101,95M
69,17M
Betaalt het dividend?
2,83%
774,18%
14 mei 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
952,00M
779,00M
449,38M
9,34
- Prijs (EOD)
- 58,60
- Procentuele Verandering
- +1,30 (2,27%)
- Vorige Slotkoers
- 57,30
- Openingskoers
- 57,35
- Laag
- 57,30
- Hoog
- 58,70
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Redelijk Gewaardeerd
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€58,60
Vanaf 52W Laag
+40.33%
Vanaf 52W Hoog
-28.64%
Vandaag
+2.27%
1J Verandering
-12.67%
6M
€72,24
3M
€81,58
1M
€52,00
Vandaag
€58,60
Vanaf 52W Laag
+40.33%
Vanaf 52W Hoog
-28.64%
Vandaag
+2.27%
1J Verandering
-12.67%
6M
€72,24
3M
€81,58
1M
€52,00
Vandaag
€58,60
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€58,60
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Trendwisseling
De koers stijgt op korte termijn, terwijl de langere trend negatief blijft. Dit wordt een trendwisseling genoemd. De trend kan aan het keren zijn, maar bevestiging over meerdere periodes is nodig voordat het een uptrend wordt. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+12.7%
3M
-28.2%
6M
-18.9%
1Y
-12.7%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers keert om: stijgt nu waar het normaal daalt. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Hoog Volume
De handelsactiviteit van vandaag is meer dan het dubbele van normaal. Uitzonderlijk hoog volume signaleert vaak een belangrijke katalysator: resultaten, nieuws, of institutionele aan- en verkopen. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Syensqo SA/NV
- Opgericht
- 1863
- CEO
- J. Michael Radossich
- Werknemers
- 12.898
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
Rue de la Fusée 98
Brussels
MI
1130
België
- GICS Classificatie
- Materialen›Materialen›Chemicaliën
- Website
- www.syensqo.com
Indicatoren
Operationele Cashflow
779,00M
Nettowinst
-87,00M
Waarschuwingssignaal
-8.95
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Gerelateerde Heatmaps
BEL 20Index BEL 20 - BEL20 |
Indicatoren
Operationele Cashflow
779,00M
Nettowinst
-87,00M
Waarschuwingssignaal
-8.95
De gerapporteerde winst en kasstroom bewegen in tegengestelde richtingen. Dit is een groot waarschuwingssignaal dat verband houdt met agressieve boekhouding, financiële stress of vroege tekenen van moeilijkheden.
De meeste beleggers kijken alleen naar nettowinst, die bedrijven kunnen manipuleren via boekhoudregels. De kasstroom is moeilijker te vervalsen. Een ratio boven 1,0 betekent dat elke euro winst gedekt is door echte kas.
Aandeeldetails
Is het prijzig?
Marktkapitalisatie
5,85B
Huidige K/W-verhouding
377,86
Verwachte K/W-verhouding
13,42
PEG Ratio
28,45
7,89B
6,56
Koers/Omzet (TTM)
0,98
0,96
59,38
Is het winstgevend?
5,97B
Nettowinstmarge (TTM)
-1,04%
Brutowinstmarge
27,96%
Verwaterde WPA (TTM)
-0,85
-1,25%
Groeit het?
-16,70%
-16,73%
Is het risicovol?
0,37
48,61
2,96B
2,09
Wie bezit het?
36,31%
31,39%
0,00%
101,95M
69,17M
Betaalt het dividend?
2,83%
774,18%
14 mei 2026
--
Hoeveel liquide middelen?
952,00M
779,00M
449,38M
9,34
- Prijs (EOD)
- 58,60
- Procentuele Verandering
- +1,30 (2,27%)
- Vorige Slotkoers
- 57,30
- Openingskoers
- 57,35
- Laag
- 57,30
- Hoog
- 58,70
Positie in 52-Weeks Bereik (52WB)
Redelijk Gewaardeerd
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€58,60
Vanaf 52W Laag
+40.33%
Vanaf 52W Hoog
-28.64%
Vandaag
+2.27%
1J Verandering
-12.67%
6M
€72,24
3M
€81,58
1M
€52,00
Vandaag
€58,60
Vanaf 52W Laag
+40.33%
Vanaf 52W Hoog
-28.64%
Vandaag
+2.27%
1J Verandering
-12.67%
6M
€72,24
3M
€81,58
1M
€52,00
Vandaag
€58,60
Redelijk Gewaardeerd
binnen de prijsrange van 1 jaar
€58,60
Multi-Tijdsframe Analyse (MTA)
Trendwisseling
De koers stijgt op korte termijn, terwijl de langere trend negatief blijft. Dit wordt een trendwisseling genoemd. De trend kan aan het keren zijn, maar bevestiging over meerdere periodes is nodig voordat het een uptrend wordt. Zoals weergeven in onderstaande Multi-Tijdsframe Analyse (MTA).
1M
+12.7%
3M
-28.2%
6M
-18.9%
1Y
-12.7%
Veranderingssnelheid (ROC)
Vertragend
De koers keert om: stijgt nu waar het normaal daalt. Zoals weergeven in onderstaand ROC Momentum, welke de recente maandelijkse beweging vergelijkt met het gemiddelde tempo over 12 maanden.
Relatief Volume (RVOL)
Hoog Volume
De handelsactiviteit van vandaag is meer dan het dubbele van normaal. Uitzonderlijk hoog volume signaleert vaak een belangrijke katalysator: resultaten, nieuws, of institutionele aan- en verkopen. Zoals weergegeven in onderstaand Relatief Volume (RVOL).
- Naam
- Syensqo SA/NV
- Opgericht
- 1863
- CEO
- J. Michael Radossich
- Werknemers
- 12.898
- Einde Boekjaar
- 31 dec 2025
- Adres
Rue de la Fusée 98
Brussels
MI
1130
België
- GICS Classificatie
- Materialen›Materialen›Chemicaliën
- Website
- www.syensqo.com
Gerelateerde Heatmaps
BEL 20Index BEL 20 - BEL20 |